Odstąpienie od umowy

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

1. Klientowi, który jest Konsumentem przysługuje 14 dniowy termin do odstąpienia od umowy. Konsument ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia otrzymania zamówionego towaru.

2. Klientowi, który nie jest Konsumentem nie przysługuje prawo do zwrotu towaru.

3. Zgodnie z prawem niektóre towary nie podlegają zwrotowi. Odstąpienie od umowy nie przysługuje w przypadku umów: w których przedmiotem świadczenia jest towar wyprodukowany według specyfikacji Kupującego lub służąca jego zindywidualizowanych potrzeb; w których przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub higienę; w których przedmiotem świadczenia jest przedmiot, który po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.

4. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas bezzwłocznie o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

5. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

6. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 10 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-20
Szybka przesyłka, dobry kontakt. Polecam
2023-05-04
Obsługa bez zastrzeżeń.
pixel